Planowanie i organizacja podróży służbowej, imprezy firmowej lub konferencji wymaga doświadczenia. W Olimp Air zadbamy o każdy element wyjazdu.

Jesteśmy licencjonowanym biurem posiadającym akredytację IATA (International Air Transport Association) specjalizującym się w profesjonalnej i kompleksowej obsłudze podróży służbowych i wyjazdów firmowych.
Już od ponad 25 lat tworzymy unikalną ofertę związaną z organizacją kongresów, konferencji oraz imprez motywacyjnych.
Wiedzę naszą zawdzięczamy wieloletnim podróżom po różnych zakątkach naszego globu oraz ciągłemu i systematycznemu uczestnictwu w międzynarodowych targach i najważniejszych wydarzeniach branżowych.
Sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie:

podróże służbowe

Słońce


SŁOŃCE JEST PRZYCZYNĄ WSZYSTKIEGO
W interesach jego rolę pełni Twój pomysł. Aby przekonać wszystkich do Twoich idei zorganizujemy najlepszą konferencję pod słońcem. Zaproponujemy doskonałe miejsce, zapewniamy transport, tłumaczy i relaks w czasie wolnym.

biznes travel

Przestrzeń


PRZESTRZEŃ JEST MIARĄ WIELKOŚCI
Twoje talenty oddychają w nowej przestrzeni. Korzystając z naszego doświadczenia, przemierzysz każdą przestrzeń szybko i bezpiecznie. Wytropimy najniższe taryfy lotnicze, najlepsze czartery i programy preferencyjne.

organizacja konferencji

Ziemia


ZIEMIA JEST COKOŁEM ŻYCIA
Solidną podstawą sukcesu jest kadra. Urządzimy dla Ciebie i Twoich pracowników szkolenie, wyjazd motywacyjny lub piknik. Od pomysłu do biletów; zajmiemy się rzetelnie każdym szczegółem. Twoja firma będzie stała mocno na ziemi.

wyjazdy firmowe

Woda


WODA JEST ISTOTĄ WZROSTU
Przypływy i odpływy.
Warunkiem powodzenia w interesach jest płynność finansowa. Dbamy, aby wszystko, co robimy dla Twojej firmy powiększało jej kapitał ludzki i finansowy. Najważniejszy jest kapitał Twojego zaufania.

Wyjazdy na zamówienie

Na początku jest marzenie...spełniamy je od ponad 25 lat

Podróże to odkrywanie nowych kultur, tradycji i tożsamości miejsca, do którego zmierzamy. To również wycieczka w głąb nas samych, spełnienie marzeń, odkrycie nowych pokładów możliwości.

W ciągu 28 lat Biuro Podróży Olimp Air zorganizowało dla swoich klientów najbardziej niezwykłe wyjazdy służbowe i motywacyjne. Wyróżnia nas dbałość o szczegóły, kreatywność oraz oryginalność proponowanych podróży. Nie znamy granic w dostarczaniu atrakcji naszym klientom. Luksusowe rejsy statkami wycieczkowymi po Antylach Małych i Dużych, przejażdżki jeepami po dżungli amazońskiej, noclegi w fińskim igloo, rafting kanionem rzeki Zambezi w Afryce – to tylko przykłady pomysłów na dobrze zorganizowany wyjazd motywacyjny czy imprezę integracyjną kadry Twojej firmy.

Naszą siłą jest zespół wykwalifikowanych i profesjonalnych konsultantów. 

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wszelkiego rodzaju wyjazdów i eventów. Zarówno w trakcie kilkugodzinnej podróży na terenie Polski, jak i podczas dłuższych wyjazdów w najdalsze zakątki świata, staramy się stworzyć wyjątkowy klimat i atmosferę sprzyjającą zawieraniu nowych kontaktów, pozyskiwaniu nowych klientów oraz integracji zespołu.

Nasza oferta skierowana jest do wymagającego i świadomego swoich potrzeb klienta – dlatego współpracujemy wyłącznie z wyselekcjonowanymi i sprawdzonymi  kontrahentami, a także  zapewniamy VIP Service oraz usługi concierge.

Naszą pasją są podróże bez granic!

Nasi Klienci
  • parner-logoparner-logoparner-logoparner-logoparner-logo

Olimp Air Biznes Travel

Organizowane przez nas wyjazdy służbowe to zawsze komfortowa podróż najszybszym środkiem transportu, zakwaterowanie według Twoich standardów oraz szereg atrakcji dla uczestników.

kolej

Podróż koleją

atrakcje

Lokalne atrakcje

samolot

Podróż samolotem

hotele

Hotele i apartamenty

bagaż

Transport bagaży

wiecej atrakcji

Aktywne atrakcje

Partnerzy

Certyfikaty

Olimp Air
Biuro Podróży Sp. z o.o.

ul. Łowicka 2302-502 Warszawa PLNIP: 521-30-82-533

Numer konta:
58 1140 1010 0000 5096 0600 1007
mBank S.A. Oddział Korporacyjny Warszawa